Bude nová hudobná streamovacia služba lacnejšia?

Hovorilo sa o tom, že by ByteDance vyvíjala takúto aplikáciu na streamovanie hudby začiatkom apríla 2019. V tej dobe, zdroje tvrdili, že Južná Čína Morning Post, že spoločnosť plánuje začať službu "čoskoro" a že viac ako 100 ľudí pracuje na ňom.

koncert
 
Služba ByteDance hovorí, že tento rok na jeseň začne s dôrazom na rozvíjajúce sa trhy. Exact teritóriá nie sú pomenované, ale Bloomberg hovorí, že spoločnosť sa bude zameriavať na „väčšinou chudobnejšie krajiny, kde platené hudobné služby ešte nemajú zbierať veľké publikum“.
 
O aplikácii ešte nie je veľa informácií, až na to, že ponúkne katalóg piesní a videí na požiadanie, bude mať voľné aj platené úrovne a podľa zdroja Bloombergu „nie je klonom Spotify alebo Apple Music. “ByteDance získala v krátkom čase obrovskú užívateľskú základňu vďaka inteligentným akvizíciám a explózii popularity spoločnosti TikTok a pracuje na všetkých druhoch nových aplikácií, aby našla svoj ďalší hit vrátane Slacku. Pracovník pre zasielanie správ s názvom Lark a klon Snapchat s názvom Duoshan , ale služba pre streaming hudby môže byť priamejším spôsobom, ako previesť časť publika TikTok na platiacich účastníkov.
 
ByteDance bude potrebovať týchto zákazníkov, pretože TikTok je údajne stále nie je ziskové napriek svojej popularite, podľa Billboard . A aby ľudia platili za hudbu na rozvíjajúcich sa trhoch vôbec čokoľvek, je to veľká otázka. V Indii, menej ako jedno percento hudobných streamingových predplatiteľov platiť za predplatné a asi 14 percent má predplatený balík (napríklad Amazon Prime alebo prostredníctvom mobilnej zmluvy).
 
mikrofon

Spoločnosť by mohla priniesť aplikáciu do krajiny, ako je India, bez čakania na katalógy z hlavných značiek, ale to je veľmi nepravdepodobné. Už teraz musí znovu prerokovať licenčné obchody s veľkými spoločnosťami pre samotný TikTok.

Tento záznam byl publikován v Www . Uložit odkaz do záložek.